Vyplněním informací o vozidle nám pomůžete najít vhodný produkt a poradit vám.
Kontaktní informace
Informace o vozidle
Obsah sdělení
Pokud máte zájem rovnou si objednat opravu a nepotřebujete poradit, vyplňte univerzální objednávkový formulář
OK

Formulář byl úspěšně odeslán

Opravy řídících jednotek do osobních a nákladních vozidel

Jak jednotku zabalit?

PŘEDEJDĚTE POŠKOZENÍ VAŠÍ JEDNOTKY PŘI PŘEPRAVĚ!

Tyto obecné pokyny k balení se vztahují na všechny součástky zaslané do ECUservisu. Dodržování těchto pokynů zabraňuje poškození během přepravy a zajišťuje rychlý průběh procesu.

Zkonrolujte, zda je  krabice, ve které je součástka zasílána, dostatečně velká. Součástka se nesmí dotýkat bočních stěn krabice, aby nedošlo k poškození během přepravy. Je důležité, aby prázdné prostory krabice byly dobře vyplněny papírovýma podložkama, vzduchovými polštářky nebo jakýmkoli jiným výplňovým materiálem. To zabraňuje součástce v pohybu nebo převrácení během dopravy.

PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Přístrojová deska je citlivou součástí, zejména kvůli čelnímu průhlednému sklu. Proto je nejdůležitější správné zabalení přístrojové desky. Kromě dodržování obecných pokynů pro balení je důležité, abyste přístrojovou desku zabalili do bublinkového obalu a dále naplnili krabici vzdušným materiálem, jako jsou vzduchové polštáře. Tyto vzduchové polštáře nabízejí ochranu proti otřesům a vibracím.

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY MOTORU, ABS NEBO AKTUÁTORY TURBODMYCHADEL

V případě těžších součástek, balík musí být velmi dobře vyplněn, aby díl seděl pevně v krabici a nemohl se během přepravy pohybovat ani naklánět.

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY AUTOMATICKÝCH PŘEVODOVEK (TCU)

Na TCU jsou často vyčnívající čerpadla a senzory. Čerpadla Easytronic a / nebo Durashift by neměla být součástí dodávky. Různé senzory jsou zvláště citlivé na poškození způsobené transportem. Opatrně zabalte TCU například do bublinového obalu a ujistěte se, že je krabička dobře vyplněna. Nejlepší je vyplnit dno krabice bublinkovou fólií nebo plastem, aby se zabránilo úniku oleje.

UPOZORNĚNÍ: ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY AUTOMATICKÝCH PŘEVODOVEK (TCU) DSG6 a FCVT

Doporučujeme odesílat TCU z převodovek DSG6 a FCVT na speciálním přepravním zásobníku ECUservisu. Chcete-li požádat o tuto přepravní krabici, kontaktujte náš zákaznický servis, a přepravní krabice Vám bude odeslána. Na případné reklamace přepravy bez této krabice nebude brán zřetel!

guarantee ZÁRUKA 1 ROK s možností prodloužení o 12 měsíců
find Technická podpora k opravě ZDARMA
delivery Řídící jednotku u vás vyzvedneme zcela ZDARMA
steps Rychlé vyřízení objednávky již ve 3 krocích
Načítání
Zpět nahoru
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.