Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Měna: CZK
+420 731 447 501

Úvodní stránka

EcuServis

uvodJako jediná česká firma poskytujeme opravy, výměny, prodej a mnoho jiných služeb pro téměř všechny typy řídících jednotek. Provádíme opravy Hardwaru a úpravy Softwaru pro všechny typy osobních, dodávkových i nákladních automobilů. Specializujeme se výhradně na opravy řídících jednotek (motorů, automatických převodovek, ABS/ESP, servořízení, atd.) a tachometrů (přístrojových desek) více než 10 let.

Jsme zde pro Vás, abychom Vám ušetřili mnohdy až několik desítek tisíc korun, které byste jinak byli nuceni zbytečně investovat při koupi nového dílu. Ptáte se, jak to děláme?

Díky našim mnohaletým zkušenostem, nejmodernějšímu vybavení a kontaktům z celé EU dokážeme ve většině případů:

  • opravit mnoho poškozených řídících jednotek za nepatrný zlomek oproti ceně nového kusu (nejčastěji o 90 - 70 % levněji).
  • nahradit (neopravitelnou, ztracenou) řídící jednotku výrazně levněji než je cena nového kusu (nejčastěji o 80 – 60 % levněji).
  • zajistit Vám nové řídící jednotky za mnohem výhodnějších nákupních podmínek (až o 50% levněji).
  • provést mnoho služeb „na dálku“ (aniž bychom vyžadovali přistavení celého automobilu).

Slovíčko UMÍME zdůrazňujeme záměrně, jelikož tyto činnosti jsou většině autoservisů neznámé. Řešení většiny autoservisů v případě poškození elektronických modulů (řídících jednotek, tachometrů, atd.) je výměna za nový, avšak předražený kus. My Vám nabídneme daleko výhodnější východiska, a to především poměrem mezi cenou, zárukou a rychlostí vyhotovení.

Standardní doba vyhotovení zakázky je do 3 pracovních dní. U neobvykle poškozeného zboží se tato doba může prodloužit.

Za příplatek 50% k běžné ceně je doba vyhotovení do 24 hodin od dodání.

Zaručujeme Vám profesionální přístup, výhodné ceny a nejširší sortiment zboží v ČR. Testování je u nás zdarma. Záruka a daňový doklad, je samozřejmostí!

Všeobecné obchodní podmínky