Vyplněním informací o vozidle nám pomůžete najít vhodný produkt a poradit vám.
Kontaktní informace
Informace o vozidle
Obsah sdělení
Pokud máte zájem rovnou si objednat opravu a nepotřebujete poradit, vyplňte univerzální objednávkový formulář
OK

Formulář byl úspěšně odeslán

Opravy řídících jednotek do osobních a nákladních vozidel

Specializujeme se na opravy vadných řídících jednotek pro osobní i nákladní automobily.

Oprava řídící jednotky motoru, ABS nebo převodovky je technicky náročný úkon, ke kterému je třeba znát oblast elektroniky a zároveň mít technické dovednosti a zručnost. Zabýváme se opravami a repasemi více než 15 let.    

O kvalitě našich služeb svědčí i to, že spolupracujeme s více než 1 700 autoservisy, které nám pravidelně zasílají řídicí jednotky na opravy či repase. Opravy řídicích jednotek motoru, ABS či převodovky vyžadují speciální diagnostické vybavení a přístroje, které v naší dílně máme a proto zvládáme opravy řídicích jednotek všech výrobců, od ACDelco a Bosch přes Siemens až po  TRW a Zexel.

Opravujeme řídicí jednotky jak pro osobní vozy tak nákladní vozy. Nejčastěji opravujeme řídicí jednotky koncernových vozů Škoda a VW, často se kazí také řídicí jednotky ve vozech Opel či Fiat. Řídicí jednotky převodovky se kazí zejména u Mercedesu, který používá systém CVT od výrobce Temic. Spolehlivostí neoplývají ani řídicí jednotky převedovek DSG koncernu VW. U nákladních vozů opravujeme často řídicí jednotky motoru Bosch, které jsou používány v kamionech MAN. Spolehlivé nejsou ani řídicí jednotky PLD Temic používané v Mercedesech.

Díky zručnosti a technickým znalostem našich techniků umíme opravit rovněž problémy s přístrojovými štíty. Nefunkční displeje či indikátory a kontrolky pro nás není problém opravit.  

 

guarantee ZÁRUKA 1 ROK s možností prodloužení o 12 měsíců
find Technická podpora k opravě ZDARMA
delivery Řídící jednotku u vás vyzvedneme zcela ZDARMA
steps Rychlé vyřízení objednávky již ve 3 krocích
Načítání
Zpět nahoru